Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Фънки и Преслава пак се разцелуваха в ефир

отпечатай новината

31.05.2016 10:06 | Видян 2834 пъти

Фънки и Преслава пак се разцелуваха в ефир

Краят на една любов...в това се превърна краят на четвъртия сезон на "Като две капки вода". Любовта, която пламна между Преслава и Фънки, залезе в снощния финален епизод.След като преди време двамата се разцелуваха и сгодиха, снощи отново си размениха ласки пред очите на всички. Фънки като истински кавалер подари роза на певицата, която пък му изпя песента "Спри не си отивай". Двамата дори потанцуваха.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !