Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Алисия разболя Борис Солтарийски

отпечатай новината

03.06.2016 14:14 | Видян 3559 пъти

Алисия разболя Борис Солтарийски

Борис Солтарийски се разболя заради дуета си с Алисия. Двамата изпълнители представиха песента си "В кого да се влюбя", чийто клип е сниман по начин, който много рядко се използва за подобни продукции. В него няма монтаж, а цялата песен представлява един-единствен кадър без прекъсване. Заради това екипът не е имал право на грешка и се е наложило часове наред да се репетира, преди да се снима. Боцко отишъл на снимките с неразположение. До приключването им толкова се натоварил, че се разболял.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !