Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Барабанистът на Red Hot Chili Peppers стана уличен музикант

отпечатай новината

30.06.2016 11:07 | Видян 1394 пъти

Барабанистът на Red Hot Chili Peppers стана уличен музикант

Барабанистът на американската банда Red Hot Chili Peppers Чад Смит посвири с улични музиканти на Площад „Трафалгар” в Лондон. Видео с изпълнението му е качено в YouTube от уругвайски фенове на бандата, пише lenta.ru. Red Hot Chili Peppers са в Лондон в рамките на световното си турне в подкрепа на актуалния си албум The Getaway.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !