Жана Бергендорф се размина с 15 дни...

Поп певицата Жана Бергендорф отново се озова в центъра...

Не 30% ръст, а 3,3% спад на нощувките...

Въпреки твърденията на кмета Гайков за 30% ръст миналата...

Черната Златка хапва само от село

отпечатай новината

01.07.2016 13:56 | Видян 2357 пъти

Черната Златка хапва само от село

Опасна мания е развила плеймейтката Златка Димитрова, пише "Уикенд". Силиконката, която е бременна за втори път след един спонтанен аборт, се храни само с подбрани храни от първокласен произход. В противен случай бургазлийката отказвала да си хапне, притеснена, че те могат да й навредят.
"Започнала е да поръчва всичко от разни ферми и села. Яде само биозеленчуци и се бои, че в другите има нитрати, които могат да й навредят. Станала е подозрителна към всичко, което не знае откъде е. Дано след като роди малко се поуспокои, че с толкова пари, колкото хвърля за храна, скоро Миро ще е пред просешка тояга", шегуват се близки до бургазлийката.
Една от маниите на Злати били модерните напоследък супер храни като какаови зърна и годжи бери, които щедро сипела в закуската си. С такива добавки се надявала да укрепи организма си и да роди здраво бебе наесен.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !