Възмъжа и Стефани Монакска

Стефани Монакска не само се появи, облечена като мъж....

Скандал с Меган Маркъл заради… сладко

Меган Маркъл пусна на пазара малиново сладко под...

Ана и Швайни проспали първата брачна нощ

отпечатай новината

18.07.2016 14:02 | Видян 1418 пъти

Ана и Швайни проспали първата брачна нощ

Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер вероятно са проспали първата си брачна нощ във Венеция, съобщи сръбският вестник „Курир". Източници на изданието, присъствали на сватбата, разказват, че купонът е продължил до малките часове, а на сутринта семейство Швайнщайгер станали рано-рано, за да закусят на близкия остров с кръстниците и членове на родата.

Според „Курир" тенисистката и футболистът изглеждали свежи за ранния час, което предполага, че са заспали бързо след края на сватбата. „Двамата са били много уморени от бракосъчетанието и най-вероятно са заспали веднага", ровичка изданието из чаршафите на младоженците, пише "Всеки ден".

Сватбата, която се превърна в светското събитие на месеца, продължи два дни. За цялото тържество най-хубавата тенисистка и капитанът на световния футболен шампион Германия са платили над един милион евро, коментира немският вестник „Билд". Изданието пусна материал, в който прави сравнение между подписването, венчавката и празниците около тях на звездната спортна двойка и тези на холивудската звезда Джордж Клуни и адвокатката Амал Аламудин. Те станаха официална двойка също във Венеция преди две години.

Тяхната сватба обаче излязла с 300 хиляди евро повече от похарченото от Ана и Швайни. И двете двойки сключиха граждански брак в двореца „Ча'Фарсети". Църквата и хотелът също са еднакви. Според информацията на „Билд" сръбкинята и германецът са били в апартамента, ползван от Аламудин и Клуни. В седемзвездния хотел „Аман", който всъщност е дворец от XVI век, за най-скъпото помещение се плаща по 5000 евро на вечер.

Не само младоженците са били щастливи след сватбата. Германската биатлонистка Мириам Гьоснер си тръгна от тържеството с букета на булката. Тя побърза да се похвали в социалните мрежи, където написа: „Уловът на нощта". Не по-малко щастлив е приятелят й Феликс Нойройтер, като се очаква двамата съвсем скоро също да минат под венчилото.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !