НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Надувката Гришо обиди жестоко спортистите ни в Рио
08.08.2016 16:54 | Видян 2487 пъти
Освен това се държал надуто в олимпийското село и дори не поздравявал останалите спортисти от българския отбор. Надувката Гришо направил много лошо впечатление на делегацията ни, когато пристигнал в Рио. Там българските спортисти са настанени заедно в олимпийското село. Григор обаче се разминавал с тях като бърз влак с малки гари. Нашите останали много обидени от поведението му. За това съобщи лекоатлетът ни Тихомир Иванов.
"Поне да поздравяваше съотборниците си, нямаше да е лошо, а не да ни подминаваш", написа Иванов под снимка на Гришо в социалните мрежи.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
