НАЙ-НОВИ
Маколи Кълкин за бащинството и...
Маколи Кълкин откровено разказа колко важно значение е...
Италианската прокуратура погна Васил...
"Ще върне всичко"! Тези думи на италианската прокуратура...
Преслава обрана на Слънчев бряг
12.08.2016 14:48 | Видян 3370 пъти | Гласували 1
Преслава отишла в Слънчев бряг преди около две седмици за участие. Тя оставила скъпото возило на алеята между хотелите. „Мерцедесът не е бил на платен паркинг, а на свободна зона", потвърдиха криминалисти. Тя сутринта тя отишла до колата и видяла, че е разбито предното дясно стъкло. От жабката пък липсвали парите, които държала за зор заман. Без да чака, Преслава се обадила на телефон 112 и подала сигнал за кражба.
Още преди да знаят, че жертва на престъплението е известната чалгаджийка, ченгетата тръгнали на пожар към мястото. По време на огледа станало ясно, че в района няма камери. Всички се зачудили защо скъпоплатената изпълнителка не е предпочела платена зона за скъпия си мерцедес, но тя обяснила, че е застрахован и няма проблем. Гласовитата певица дори не се представила с псевдонима, а с името си по лична карта - Петя Колева. Тя се държала много добре, като дори дала няколко автографа на ченгетата.
„Образувано е досъдебно производство. Колата действително е разбита, липсват пари. Срещу неизвестен извършител е. Мерцедесът не е на името на Петя Колева, но тя е описала, че го ползва", обясниха от прокуратурата в Бургас.
Това е втори случай, в който Преслава се сблъсква с полицията в Слънчев бряг. миналата година тя отново беше в районното, за да дава обяснения за скандала си с Бурмата.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
