Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Камелия показа "как се бара"

отпечатай новината

17.08.2016 12:42 | Видян 2431 пъти

Камелия показа

Камелия за пореден път не изневери на провокативния си стил и се заигра с колегата си от рап сцената Криско и един от най-големите му хитове „Видимо доволни", пише "Всеки ден". По време на участие в столичния клуб БИАД блондинката уж непринудено започна да се шегува с хип-хопъра. „Хайде, покажете как се барате! Нали така го прави Криско...", закачаше се по микрофона фолк дивата. Публиката прие задявката на шега, но Камелия продължи да насърчава всички в клуба със секси движения, които наостриха феновете в панталони.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !