Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

"Междузвездни войни" и в театъра

отпечатай новината

16.12.2008 14:05 | Видян 4291 пъти

Блокбастърът "Междузвездни войни" ще бъде поставен и на театрална сцена, информира BBC.

Премиерата на мюзикъла "Междузвездни войни: Едно музикално пътешествие" ще бъде на 10 април 2009 г. на "O2 аrena" в Лондон.

Музиката ще се изпълнява от Кралския симфоничен оркестър, като ще бъдат представени партитури от всичките шест филма на Джордж Лукас.

Шоуто ще бъде режисирано от самия Лукас и композитора Джон Уилямс, като след лондонската премиера ще последва и голямо европейско турне.

Билетите за премиерата на цена между 30 и 100 британски паунда ще бъдат пуснати в продажба близките дни.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !