Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Задигнаха колата на фолк певица

отпечатай новината

09.09.2016 12:54 | Видян 1470 пъти

Задигнаха колата на фолк певица

Откраднаха колата на фолк певицата Александра в „Студентски град“. Изпълнителката на „Диапазон рекърдс" установила липсата на колата си в понеделник срещу вторник, когато трябвало да тръгне за поредното си участие. Веднага отишла в Седмо РПУ, за да пусне жална. Написала всички подробности, а на сутринта дежурният полицай й звъннал и казал, че са намерили колата на съседната улица.

Врачанката тъкмо се зарадвала на добрите новини, но се оказало, че колата е смачкана до неузнаваемост. Оказва се, че крадците са катастрофирали , веднага след като са откраднали возилото, пише „Телеграф“.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !