Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Рени излиза от Къщата на "ВИП брадър"

отпечатай новината

28.09.2016 16:14 | Видян 3092 пъти

Рени излиза от Къщата на

Фолк певицата Рени излиза от Къщата на "ВИП брадър", пише Блиц. Това не се случва по волята на зрителите или съквартирантите, а заради изпълнение на служебния дълг на певицата.40-годишната плевенчанка ще има участие в събота (01.10.2016 г.) в известна столична дискотека. Задълженията й ще продължат няколко часа, след което тя ще се завърне при останалите участници в шоуто.
Тази седмица номинирани са Жана Бергендорф, Жоро Торнев, Кака Лили и Миглена Ангелова и един от тях ще приключи участието си в телевизионния формат.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !