Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Глория проговори за случващото се във „ВИП Брадър”

отпечатай новината

16.10.2016 12:50 | Видян 2847 пъти

Глория проговори за случващото се във „ВИП Брадър”

Повишаването на тон, скандалите, караниците и държанието на някои от Съквартирантите в дадени моменти в Къщата са били най-неприятни за емоционалната Глория. Това разказа тя пред Нова телевизия ден след излизането й от участието. 

Глория Петкова беше изгонена от Къщата по силата на зрителския вот вчера. Тя излезе доста щастлива, за разлика от нейните Съквартиранти, които истински се огорчиха за нейното изгонване. 
 
Глория заяви, че единият месец престой в Къщата й е бил достатъчен, за да се "самоанализира", да си направи необходимите изводи за себе си и е "взела" от Къщата и от живота със съквартирантите достатъчно, било то позитивно или негативно. 
 
Най-близка тя станала с Деси Цонева. Най-неприятни са й били Жана Бергендорф и Меглена Ангелова.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !