Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Глория подкара Ауди за 120 бона

отпечатай новината

18.10.2016 10:33 | Видян 2328 пъти

Глория подкара Ауди за 120 бона

Фолк певицата Глория джитка с ново возило от няколко дни насам, съобщи HotArena. Наперената фурия се радва на мега скъпарско Ауди, подарък от любовника й. Изпълнителката на „Феникс“ бе забелязана да шофира чисто новото Ауди S8 из столичните улици, подарък от половинката й, пише „Таблоид“. Черното возило се оценява на повече от 120 000 лева. Кой обаче е любовникът, изръсил се грандиозната сума, засега остава загадка.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !