Не можеш да дадеш на хората това,...

Не можеш да дадеш на хората това, което те не са...

Вижте 2026 Toyota RAV4

Toyota разкри първите официални изображения на новия...

Изписаха Яна на Петко от болницата

отпечатай новината

19.10.2016 15:40 | Видян 3175 пъти

Изписаха Яна на Петко от болницата

Петко и Яна Димитрова показаха за първи път втория си син Ян, който се роди на 2 октомври. Раждането минало бързо и безпроблемно и малкият бе кръстен Ян, на майка си. „Първоначалната идея беше да се казва Петко, като мен, но аз не се съгласих. Решихме да е Ян, защото това име е заредено с много положителна енергия”, разкри щастливият татко, пише LOVE style. От суеверие нищо за бебето не било купено предварително. Всичко необходимо Петко взел в деня на раждането.

„Ян е много миличък. Синът ни Доменик обаче го прие със смесени чувства. Още не може да свикне, че имаме нов член в семейството. Очевидно ревнува, защото заяви, че обича мама и татко, ала не и бебето”, сподели още Петко Димитров пред изданието.

Петко и Яна много искаха момиченце, но разбира се, не съжаляват, че отново имат момченце. Дали обаче са се отказали да се сдобият с още едно дете? Все пак това е трети син за Петко, който се радва и на дете от тв водещата Мария Игнатова.

„Засега ще забавим нещата. Ще изчакаме синовете ни да поотраснат и тогава ще мислим дали ще работим и за момиченце”, казва бизнесменът.   
 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !