Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гери-Никол снима в Холивуд

отпечатай новината

19.10.2016 16:42 | Видян 1996 пъти

Гери-Никол снима в Холивуд

Гери-Никол е на път да прослави страната ни по цял свят. За ужас на конкуренцията тя ще снима клип в Холивуд. Клипът ще е доста скандален и най-вероятно младата шевица ще го снима на декори, които са били специално изработени за Бритни Спиърс и Никол Шерцингер. Снимките на Гери-Никол ще са истински пробив, тъй като тя ще бъде втората българка след Андреа, която снима клип в меката на киното.

Американските продуценти са се запознали с песните на певицата и много са ги харесали, пише столичен седмичник. В музикалните среди у нас са категорични, че ако Гери-Никол заснеме клипа си в Холивуд, ще изпревари с няколко обиколки колегите си в България.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !