НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Анджелина Джоли разкри как отново е...
Холивудската актриса Анджелина Джоли споделя, че е...
Джена проговори: Не съм в болница, добре съм!
04.11.2016 10:06 | Видян 2521 пъти
"Не ви ли е срам да лъжете така! Притеснихте близките ми! И аз, и бебето сме добре, не съм в болница", успокои звездата феновете си.
Въпреки, че всичко протича нормално, Джена смята в най-скоро време да слезе от сцената, за да си почива, пише столичен таблоид.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
