Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Плевнелиев се напи в Кишинев

отпечатай новината

23.11.2016 11:48 | Видян 2179 пъти

Плевнелиев се напи в Кишинев

Росен Плевнелиев стана за смях на изпроводяк от Дондуков 2. При последната си визита в молдовската столица Кишинев държавният глава се напи и едва не падна пред гвардейците, които го посрещнаха заедно с колегата му Николае Тимофти.

Малко преди да ги поздравят, двамата главнокомандващи се чукнаха за здраве с чаша червено вино. Явно едната глътка бързо се е свалила в стомаха на нашия държавник и още по-бързо е замотала главата му, пише столичен седмичник. Няма друго обяснение защо президентът залита, обърква посоките и не успява да се обърне по протокол и да застане до колегата си, което е документирано от десетки телевизионни камери.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !