НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Коцето и синът му се радват на първия сняг
29.11.2016 13:15 | Видян 1917 пъти
"Аз вече съм голям мъж", е краткият коментар на Константин, придружаващ снимките.
Малкият сладур е видимо щастлив от игривите снежинки, които се сипят на парцали. Гордият татко също е влязъл в тон със зимното настроение и сияе от щастие.
Константин обожава зимните спортове и със сигурност ще се възползва от натрупания сняг, за да покара ски в компанията на своята съпруга Надя и техните деца - Мариана и Алекс.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
