НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Моби: Като малък исках да съм учен
01.01.2009 11:30 | Видян 1049 пъти | Гласували 1
Наскоро преуспелият музикант Моби разкри, че като малък е мечтаел да стане учен. Той дори е нямал предпочитания в някоя дадена област, защото влечението му към науките било много силно.
"До 13 си година исках да съм учен", споделя младият талант пред Bang Showbiz.
След това обаче интересите му се насочват към класическата китара, пианото и барабаните.
Ето че днес албумите на Моби се продават в 10 милиона копия в цял свят.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
