Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Моби: Като малък исках да съм учен

отпечатай новината

01.01.2009 11:30 | Видян 1049 пъти | Гласували 1

Моби: Като малък исках да съм учен

Наскоро преуспелият музикант Моби разкри, че като малък е мечтаел да стане учен. Той дори е нямал предпочитания в някоя дадена област, защото влечението му към науките било много силно.

"До 13 си година исках да съм учен", споделя младият талант пред Bang Showbiz.

След това обаче интересите му се насочват към класическата китара, пианото и барабаните.

Ето че днес албумите на Моби се продават в 10 милиона копия в цял свят.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !