НАЙ-НОВИ
Наоми Кембъл с рядка публична поява...
Супермоделът Наоми Кембъл направи рядка публична поява с...
Карди Би отрича да е одраскала и...
Карди Би заяви в съда, че не е нападнала охранителка,...
Анелия спи с турски консул
15.12.2016 12:21 | Видян 2423 пъти

Дори турчинът успял да я свърже с няколко богати компании от южната ни съседка, които спонсорират творчеството й в замяна на реклама на Турция. Така през лятото певицата засне скъп клип в Анталия, чиито разходи бяха изцяло поети от богатия холдинг "Анав", който е на приближени до турското културно министерство
Само преди седмица пък пайнерската фурия засне шикозен клип в турския дворец "Чираган палас", като разрешение за вътрешни снимки е получила благодарение на тлъсти връзки на тамошното министерство на културата, което е отговорно за историческите обекти.
Освен това певицата е работила безплатно с професионален екип на турската национална телевизия 'Стар", като за видеото на песента й "Дай ми още" те са направили външни снимки по една от най-натоварените истанбулски улици "Истиклял".


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !