НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
D2 изнесоха четиричасов концерт
30.12.2016 14:26 | Видян 2112 пъти
Последни пред публиката се изправиха D2, за да изсвирят най-големите си хитове от албума „Феникс”. На финала Дидо покани всички участници в концерта да запеят заедно Under The Bridge на Red Hot Chili Peppers и Another Brick In The Wall на Pink Floyd. Специално за изпълнението на сцената се качиха и Ивайло Цветков – Нойзи и Светлана Василева – Eliason.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
