Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Григор Димитров ще играе четвъртфинал на турнира в София

отпечатай новината

10.02.2017 10:50 | Видян 1098 пъти

Григор Димитров ще играе четвъртфинал на турнира в София

 Григор Димитров победи поляка Йежи Янович с 4:6, 6:3 7:5, в първия си мач от осминафиналите на турнира Гаранти Коза София Оупън. След повече от два часа игра на корта българинът се класира за четвъртфиналите на турнира.

В следващия кръг Григор Димитров ще играе срещу сърбина Виктор Троицки, който отстрани холандеца Робин Хаасе с 2:6, 6:4, 7:6.

Голямата изненада поднесе Николоз Басилашвили. Грузинецът победи с 6:4, 6:4 поставения под № 1 в схемата австриец Доминик Тийм, предаде Фокус.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !