НАЙ-НОВИ
Принц Уилям и принц Хари пред неловка...
Известно е, че между принц Уилям и принц Хари зее...
Мария Илиева свали 40 килограма –...
Мария Илиева разкри, че след раждането на дъщеря си...
Райън Гослинг и Ева Мендес разходиха децата открито
20.03.2017 16:28 | Видян 2542 пъти
Звездата от „Ла Ла Ленд“ явно има свободно време след раздаването на „Оскар“-ите и посвещава цялото си внимание на семейството. Неведнъж актьорът е отбелязвал колко много държи на жена си Ева.
Известната фамилия бе забелязана да влиза в Jungle Island в Маями. Райън и Ева са в компанията на 2-годишната им дъщеря Есмералда и 10-месечната Аманда. Всички навлязоха в „дивата природа“ и се срещнаха с животните, обитаващи парка, пише OK Magazine.
Източник на изданието съобщава, че малките били в чудесно настроение и се радвали на пътешествието.
А на хвалбите на Райън по отношение на съпругата си, Ева отговаря със същото. В скорошно интервю за сп. Shape тя признава, че предпочита семейните вечери у дома вместо светските мероприятия.
А на хвалбите на Райън по отношение на съпругата си, Ева отговаря със същото. В скорошно интервю за сп. Shape тя признава, че предпочита семейните вечери у дома вместо светските мероприятия.
Снимка: OK Magazine
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
