НАЙ-НОВИ
Риана е бременна с бебе № 3
На Met Gala 2025 Риана разкри, че очаква третото си дете...
Деми Мур с рокля на Том Браун,...
На Met Gala 2025, проведен на 5 май в Ню Йорк, Деми Мур...
Саманта поема големите топки на Скалата
23.03.2017 17:05 | Видян 2203 пъти

Курдисана на 15-сантиметрови токове, манекенката подскача край Скалата и успешно отблъсква летящата към нея надуваема играчка с размер на трактор. 26-годишната красавица играе по бански, но не се възползва от случая да се топне в океана след веселия ангажимент.
Нетипичната фотосесия събира голяма тълпа сеирджии на плажа Венис в Лос Анджелис.
В последно време Скалата и други актьори от римейка на „Спасители на плажа“ редовно участват в подобни плажни демонстрации. Зрителите с най-голямо нетърпение очакват подобна изява и на секс бомбата Кели Рорбах, която замества Памела Андерсън във филма. Сочната Кели предстои да облече прословутия червен бански, който е преправян над десет пъти, преди да бъде одобрен.
Самата тя разкрива, че участва в новия дизайн на работната униформа на филмовите спасители, а целият процес отнема около месец. Най-накрая, когато модерният вариант вече е готов, двамата със Скалата го представят на специално плажно шоу.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !