НАЙ-НОВИ
Майдел вкара Бланшет и Содърбърг в...
Майдел вкара Бланшет и Содърбърг в Европарламента на...
Протест срещу Радев на 50-ия ден: в...
Първи протест срещу управлението на Румен Радев,...
Виктория Бекъм пее с Джеймс Кордън
31.03.2017 10:46 | Видян 1716 пъти
Самата тя е публикувала снимки и видео в Instagram, в които се вижда как нейният фризьор я подготвя за новото предизвикателство, след което тя скача в „Range Rover“-а с Кордън.
Така Виктория се присъединява към дългия списък на Джеймс като Елтън Джон, Адел и Джъстин Бийбър.
Слуховете обаче ракзриват, че момичетата от Спайс гърлс са разочаровани от случващото се. Те са обидени, че Виктория се е съгласила да пее в шоуто на Джеймс Кордън, след като им отказа да бъде част от Спайс гърлс, когато те искаха да се съберат отново.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
