НАЙ-НОВИ
Изненадващо предателство изпрати...
Фермерът Кристиан и бизнесменът Ивайло от Безименните са...
Тарантино връща „Kill Bill“ в пълната...
Lionsgate пусна трейлър за предстоящата кинопремиера на...
Кейт Мидълтън пръсна 57 бона за дрехи
12.04.2017 11:18 | Видян 2616 пъти
В тази сума не влизат цените на роклите, които тя носи от 2016-а, когато се е разделила със 174 170 лири в името на актуалната мода. А това е четири пъти повече от инвестираното в гардероба й за 2015-а - малко над 43 000 паунда.
Популярният блог "Какво ще направи Кейт" изчислява, че ако херцогинята продължава да харчи с толкова бързи темпове, до края на 2017-а ще задмине миналогодишния си бюджет.
Сред най-скъпите покупки на Кейт е роклята на "Аликзандър Макуин", която облече за кинонаградите БАФТА - 6252 паунда. Чантата за същото събитие пък струваше 1670 лири.
Друг тоалет от първа класа беше костюмът с пола на "Оскар де ла Рента" за 1762 лири, който Катрин носи на благотворително събитие. Тя направи известен и българския дизайнер Петър Петров, който работи за британската марка Eponine, като облече два негови тоалета. Единият беше синьо палто за 1650 лири.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Наш художник на изложба в Лондон под патронажа на Кейт
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

