Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Черил и Лиъм нарекоха сина си Беър

отпечатай новината

03.05.2017 12:47 | Видян 1447 пъти

Черил и Лиъм нарекоха сина си Беър

“Черил и Лиъм чакаха близо седмица след раждането, докато не се спрат на име за бебето. Беър се появи като опция след като двамата станаха родители и те просто решиха, че това име му подхожда идеално. Двамата са много щастливи, че вече си имат наследник”, разкри близък до звездите пред The Sun, пише tialoto.bg.

33-годишната певица и 10 години по-младият й приятел държаха раждането на сина им в пълна тайна. Двамата споделиха новината заедно, като споделиха едновременно снимка в профилите си в Instagram, на която гордият татко държи малкият Беър.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !