Бела Хадид като Ана Уинтур в Париж

Не, това не е Ана Уинтур. И не е „Олсън“ тупе. Бела...

Бийбър с 300 млн. долара на 32

На 1 март Джъстин Бийбър навърши 32 години. Канадската...

Селена Гомес: Аз съм от онези момичета, които обичат безгранично

отпечатай новината

29.05.2017 16:44 | Видян 2211 пъти

Селена Гомес: Аз съм от онези момичета, които обичат безгранично

Певицата Селена Гомес за първи път повдигна завесата за връзката си с The Weeknd и откровено разказа за техните отношения по време на презентацията на Bad Liar в ефир на радиостанция.

Звездата признала за любовта си към своето гадже, с което съвсем наскоро и си купиха домове близо един до друг.

„Аз съм от онези момичета, които обичат безгранично силно. Винаги съм била и ще си остана такава. Отдавам сърцето и душата си на човека, когото обичам. Точно така постъпвам”, разказа Селена.

Тя също така добавя, че сега е влюбена както никога досега в своята половинка и чувства взаимност. За първи път за отношенията между Селена и рапъра се заговори в началото на тази година.

Предполага се, че двамата са се запознали през декември 2016 г. по време на традиционното шоу на Victoria’s Secret.

Източник: tialoto.bg   

Снимка: Reuters

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !