От екрана към истинския разговор –...

Очаквайте специално живо издание на младежкия...

Ариана Гранде изуми със слабата си...

Ариана Гранде отново предизвика вълна от коментари, но...

Бат Венци чака момче

отпечатай новината

07.06.2017 12:38 | Видян 1295 пъти

Бат Венци чака момче

Бат Венци от Ъпсурт и Мария Драгнева чакат момче, разкри самият той в интервю за Новини.бг. При това бебето се очаква да се роди до края на месеца. Мария, която стана популярна с участията си в "България търси талант" и "Музикална академия", разказа преди време, че любовта им с Бат Венци се е зародила постепенно, първоначално били просто приятели.

Тя неведнъж е пяла на една сцена с хип-хоп изпълнителите. Бат Венци потвърди, че появата на мъника няма да попречи на участието му във фестивала One Love Fest. Проектът е на "Междинна станция", зад която стоят водещите Иван и Андрей, и има за цел да обединява македонци и българи.

В One Love Fest, който ще се проведе на територията на двете държави, ще има представители и на македонската страна, това са Слаткаристика, Тони Зен и DJ Гоце. Турнето ще премине в осем града. Стартира на 22 юли в град Банско с безплатен концерт и продължава на 26 юли – гр. Охрид, 27 юли – гр. Струмица, 17 август – Слънчев бряг, 18 август – гр. Варна, 6 септември – гр. Пловдив, 30 септември - гр. Скопие и завършва на 7 октомври в гр. София. Концертите ще бъдат с продължение между 4 и 5 часа, а за публиката са предвидени специални изненади. Организаторите имат намерение и желание фестивала да се превърне в традиция.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !