НАЙ-НОВИ
Париж ще почете Кристо и Жан-Клод с...
Париж ще увековечи паметта на световноизвестния...
Поп дивата INNA направи запомнящ се...
Поп звездата INNA изнесе запомнящо се шоу във Варна и...
Теодора Духовникова: Азис е никой
14.07.2017 13:42 | Видян 1931 пъти

Звездата прояви типичния си хаплив стил и изрази мнението си, относно истерията около новото парче на Азис — Мотел.
Видеото предизвика истинска полемика в чалгата, а и извън нея, пише седмичник. Неколцина, имащи претенции за специалисти по култура, дори изцепиха, че парчето е изключително стойностно.
Изглежда Теди не е на съвсем същото мнение и не пропусна да го сподели. Красавицата изрази позиция, че превъзнасянията към Азис са силно преувеличени.
„Културата може без всеки един от нас. Тя е жива, дишаща, променяща се. И малко гении са имали силата да ѝ влияят. Всъщност на Азис изобщо не му пука дали го харесвам или не. Защото аз съм никой, Азис е никой, вие сте никои, а културата ще продължи с нас или без нас”, коментира още Теди.
Мнозина обаче са убедени, че тя не е права. Поне що се отнася до Азис, тъй като той се смята за международна звезда.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !