НАЙ-НОВИ
Пред Радев нищо не е, каквото...
Преди утре да ви поднесем зодиака за 2026 г. с прогноза...
БНТ представя петнадесетте български...
Ясни са петнадесетте български артисти, приели поканата...
Fallen Arise се присъединяват към Summer Chaos
18.07.2017 14:57 | Видян 671 пъти
Гръцките симфоник метъл спецове от Fallen Arise се присъединяват към фестивала Summer Chaos, който по традиция ще събере хеви братството на стадион „Лазур“ в Бургас на 31 юли.
Създадена през 2009 г. в Атина, групата има зад гърба си два албума – Ethereal (2013) и Adeline (2015), като в записите на втория са участвали над 40 класически музиканти.
През своята кариера Fallen Arise имат редица участия на международни фестивали, като са свирили на една сцена със световни имена като Fates Warning, Moonspell, Serenity, Leave’s Eyes, Katatonia и др. Само преди два месеца бяха подгряващи на големите Paradise Lost на концерта им в Екатеринбург, Русия.
Сред бандите, които ще докарат вратобол на меломаните на Summer Chaos 2017, са Kreator, ледената кралица Таря Турунен и немската машина Crematory. Билети на цена от 80 лв се продават в ticketpro.bg.
Източник: Monitor.bg
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
