Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Тоца не спира да се хвали: Бях на балет, живея културно и изискано

отпечатай новината

20.07.2017 12:42 | Видян 2653 пъти

Тоца не спира да се хвали: Бях на балет, живея културно и изискано

Мис България 2013 Антония Петрова се уби да се хвали, че е ходила на балет.

Блондинката точно пет път повтори в социалната мрежа, че е била н културно мероприятие и дори изброи всички останали, които е посещавала досега, пише blife.

„Невероятният балет Дон Кихот на Софийска опера и балет и Опера в парка! Солистката Марта Петкова беше изключителна, както и в другите си главни роли, в които съм я гледала: Лебедово езеро, Лешникотрошачката и Кармен!“, похвали се с гордост Антония.

И допълни: „Ето така щастливо, културно и изискано си живея аз всеки ден."

Явно новият ѝ приятел ще да е със синя кръв, тъй като с бившия ѝ съпруг Бередин не са имали подобни изживявания.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !