От екрана към истинския разговор –...

Очаквайте специално живо издание на младежкия...

Ариана Гранде изуми със слабата си...

Ариана Гранде отново предизвика вълна от коментари, но...

Кали подкара сърф на Арапя

отпечатай новината

25.07.2017 09:01 | Видян 2021 пъти

Кали подкара сърф на Арапя

Фолкзвездата Кали взе първия си урок по сърф в залива на Арапя. Солидарен с желанието ѝ да балансира върху вълните и да улови точната посока на вятъра с платното бе партньорът ѝ Влади, видя човек на Монитор.

Изпълнителката на Каква съм луда се закани наскоро всеки уикенд до края на лятото, независимо от натоварения ѝ график с участия, да отскача до морето, за да овладее и тънкостите на кайт сърфа.

Паралелно с това тя поддържа форма с ежедневни тренировки по бокс и кангу джъмпс в парка. Освен спорта другата страст на певицата е изучаването на чужди езици.

Вече трета година тя е сред възпитаниците на Институт Сервантес и смята да приключи с испанския чак когато го усъвършенства до ниво превод и преподаване. Наесен Кали планира да се върне и зад студентската скамейка.

В актива си с образования тя има трудова психология и философия, което й позволява да работи като учител, но сега се е насочила към занаята на профайлърите или криминалната психология.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !