WBD отхвърли офертата на Paramount за...

Бордът на Warner Bros. Discovery официално отхвърли...

2026 г. по зодии и какви са техните...

- Ти се занимаваш с астрология, само че не е, за да...

Жени Калканджиева си промива мозъка

отпечатай новината

14.08.2017 16:53 | Видян 2432 пъти

Жени Калканджиева си промива мозъка

Жени Калканджиева се занимава с пренастройване на мозъчните вълни, пише хотарена. Бившата мис България е започнала да проявява интерес към звуковата йога и се е запалила много по този начин на звуколечение.

Техниката включва слушане на специални звуци, които синхронизират променливите мозъчни вълни, като им осигуряват нова честота. Те могат да се настроят и към нея.

Така например, бета вълните /които се излъчват в нормално будно състояние/ могат да се трансформират към алфа вълни /спокойно съзнание/. Те също така достигат до тета вълни /медитативно състояние/ или делта вълни /сън, състояние на вътрешно лечение/.

Доколко новата терапия помага, не е ясно, но Калканджиева охотно се подлага на процедурите. Резултатът предстои да се види.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !