Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ким и Кание работят за трето дете

отпечатай новината

17.08.2017 14:26 | Видян 2407 пъти

Ким и Кание работят за трето дете

Ким Кардашян и Кание Уест правят опити за трето бебе. За това призна 36-годишната риалити звезда пред сп.THR.

По-рано се появи слух, че заради здравословен проблем съпрузите ще се възползват от услугите на сурогатна майка, която ще износи малкото, но този път Ким не говори за тази възможност.

„Толкова много неща бяха казани, но ние с Кание никога не сме ги потвърждавали. Ние просто се надяваме“, разказала тя.

Двамата вече имат две деца – Норт Уест и Сейнт Уест.

tialoto

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !