Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кание Уест е готов с модната си линия

отпечатай новината

27.01.2009 17:50 | Видян 2555 пъти

Кание Уест е готов с модната си линия

Кание Уест се закани още през изминалата година, че няма да прави хитове само на музикалната сцена.

Изпълнителят е готово със своята модна линия, която ще излезе под шапката на Луи Вюитон.

На последното ревю на марката Уест сподели своите виждания как през лятото на 2009 година ще се носи само червено, а материите ще са кожа и набук.

Поне такива е използвал рапърът.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !