Краят на света идва през 2060 г.:...

Писмо на Исак Нютон, написано през 1704 година,...

Чистата душа винаги побеждава накрая:...

Чистата душа винаги побеждава накрая. Боб Марли

Малкото коте на Божинов спи с колега

отпечатай новината

14.09.2017 15:46 | Видян 1977 пъти

Малкото коте на Божинов спи с колега

Бояна Генова, по-известна като Малкото коте на Валери Божинов, завъртя главата на колегата си Кристиян Кирилов.

Звездите от София ден и нощ са били забелязани от феновете в столично заведение. Двамата демонстрирали изключително близко отношения, без да се притесняват от любопитните погледи.

Почитателите на риалити формата подозират, че двамата пазят връзката си в тайната заради колегите и екипа.

Според запознати е съвсем логично връзката им да се пренесе и в живота, предвид доста близките им отношения на екрана, пише седмичник. Стефания, както е името на Бояна в сериала, за нула време спечелила сърцето на мачото, който се фукаше с цифра бройка жени, минали през леглото му.
 
Засега двамата избягват да афишират връзката си и само Бояна качва снимки в социалните мрежи. Някои подозират, че любовните отношения между Крис и Бояна са само рекламен ход, за да ги направи по-популярни.
 
Феновете на София ден и нощ са категорични, че двамата ги чака светло бъдеще.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !