НАЙ-НОВИ
Гуинет Полтроу се радва, че Меган...
Земетресения, свлачища и горски пожари могат да тормозят...
Вярно ли е, че София е поискала 37...
Общинската съветничка в Столичния общински съвет...
Американци искат Гери-Никол
28.09.2017 16:47 | Видян 2287 пъти
Американците били шашнати от визията на нашенката, а излъчването ѝ било „неповторимо”. Все по-усилено се говори, че и световни дизайнери я искат за рекламно лице на своите модни марки.
А причината за това е присъствието ѝ на моден форум, на който тя присъства по покана на Филип Плейн.
По време на престоя си, 19-годишната хубавица успя да направи доста успешни бизнес срещи със знаменитости от музикалния и модния бизнес, пише хотарена. Тя дори успя да се срещне с личния дизайнер на Лейди Гага и на Риана.
Също така вече е известно, че редакторите на американския Вог са сключили договор да работят с нея. Те ще ѝ помагат за предстоящите ѝ видеоклипове, а нищо чудно скоро българката да се появи и на корицата на модната библия.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
