НАЙ-НОВИ
Порше лимузина: Не е за вярване
Weird Car Of The Day: Порше 356 Лимузина по поръчка 1953...
Министър се състезава на европейско...
Толкова ни е хубава тази наша България! Последна...
Диляна Попова взе съня на Боби Ваклинов
16.10.2017 11:28 | Видян 2536 пъти

Актрисата Диляна Попова взе съня на повелителя на златния скункс Боби Ваклинов.
Синеокият секссимвол украси видеото към новата песен на репортера - Сомнамбул, дело на Росен Василев и Любо Цанков, пише монитор. 36-годишната красавица се появява в клипа като черно-бяло видение и обра овациите в YouTube.
„Бобка, само една грешка. С това излъчване на Диляна няма как да не забравиш изобщо за текста“, „Диляна Попова е самата красота“ и „Най-правилния избор за модел!“, са само част от коментарите.
„Истинско удоволствие е да се работи с Диляна Попова, която пътува цяла нощ от снимките на последния си филм, за да участва в моя клип.“, разказва репортерът.
Ваклинов издава още, че текстът към парчето приляга точно на звездата от Стъклен дом.
„Тя е безсъние – за нея няма сънотворни – тероризъм, за който няма отговорни. Текстът на Сомнамбул сякаш съм го писал за нея, толкова е неотразима“, намигна чаровното попълнение на Господари на ефира.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !