НАЙ-НОВИ
Бритни Спиърс арестувана и вече...
Появи се информация, че Бритни Спиърс е била арестувана...
Бела Хадид като Ана Уинтур в Париж
Не, това не е Ана Уинтур. И не е „Олсън“ тупе. Бела...
Лили отложи европейското си турне
20.10.2017 11:21 | Видян 1586 пъти
Припомняме, че Иванова трябваше да отпусне глас в Берлин (3 ноември) и Мадрид (6 ноември), а концертът в Милано, който беше заплануван за 6 декември, впоследствие бе отменен за 30 юни догодина. В германската столица жената, която пише музикалната ни история с гласа си, ще излезе на сцената на Tempodrom.
Залата е втората по големина в града и през годините е приютявала артисти от ранга на Ленърд Коен, Иги Поп, Сийл и Крис Норман, а особен афинитет към нея има бунтаря с китраа сред носителите на „Нобел“ Боб Дилън. Билетите за всяка от европейските спирки на Лили се котираха от 44 евро до 98 за ВИП позиции пред сцената, или в български еквивалент 191 лв.
Това позиционира Иванова в сегмента на световните звезди като Ед Шийрън, който ще направи турне на Стария континент през лятото на 2018 г. Междувременно Иванова ще завърши есенното си турне у нас с два поредни концерта в НДК. Билетите за тях са вече разпродадени.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
