Китайски говори внучката ми: Путин

Хит по време на срещата на руския президент Владимир...

Милиардер остави децата си без пари...

Милиардерът Павел Дуров, който основа Телеграм, заяви,...

Преслава си намери майстора

отпечатай новината

26.10.2017 15:25 | Видян 3276 пъти

Преслава си намери майстора

Павел Лазаров - новото гадже на Преслава така е завъртял главата ѝ, че певицата за първи път демонстрира готовност за дългосрочни отношения, пише Галерия. Певицата признава пред близките си, че Павел е първият мъж от всички досега, с който иска да има семейство и деца.

Изпълнителката не се страхувала да остави за малко кариерата си на заден план за сметка на семейството. Павел, който преди години беше гадже на Златка Райкова, е и първият мъж, когото Петя от Добрич публично представя. Това стана преди няколко дни на светско събитие.

Запознати твърдят, че тя си е позволила подобно нещо заради наистина сериозните си намерения. Певицата го уверила, че до две години ще го дари със син. Тази увереност идвала от старо предсказание на възрастна жена, която ѝ казала, че на 35 години ще стане майка на мъжка рожба.

Самият Павел също искал да създадат семейство, но най-вече да е спокоен, че тя ще се кротне при него. Преслава е известна с палавите си очи и с флиртаджийски нрав, а Лазаров си давал сметка, че ако я забремени ще е цял живот с него.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !