НАЙ-НОВИ
Риана е бременна с бебе № 3
На Met Gala 2025 Риана разкри, че очаква третото си дете...
Деми Мур с рокля на Том Браун,...
На Met Gala 2025, проведен на 5 май в Ню Йорк, Деми Мур...
Iron Maiden забиват в Пловдив през юли
14.11.2017 12:56 | Видян 1172 пъти

Феновете на метъл музиката у нас имат повод за наздравица – британската група Iron Maiden включи България в списъка си със дестинации от предстоящото световно турне Legacy Of The Beast. Музикалната обиколка ще стартира на 26 май в Талин, Естония и ще завърши на 10 август в Лондон.
След като докараха мускулна треска на врата на многохилядната публика в столичната „Арена Армеец“, музикантите, начело с Брус Дикинсън, ще забият на ексклузивното издание на Hills of Rock в Пловдив.
Датата на шоуто е 22 юли, а билети на цени от 70 лв. ще бъдат пуснати в продажба в края на другата седмица. Концепцията на концертите Legacy Of The Beast ще бъде вдъхновена от едноименната мобилна игра и комикс на Maiden. В сетлиста си пък групата ще заложи, както на вечните си хитове, така и на парчета от по-късните им албуми.
Източник: Monitor


свързани новини
"Мейдън" срутиха "Арена Армеец"
Вокалистът на Iron Maiden е професионален пилот
Екс волалиста на IRON MAIDEN Блейз Бейли се връща за концерт в София
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !