НАЙ-НОВИ
Ферари на Ерик Клептън обявено за...
Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...
Наследникът на Ray-Ban иска пълен...
Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...
Нел спечели 1500 лева от бас на тема силикон
19.02.2009 16:00 | Видян 3848 пъти | Гласували 1
Фолкпевицата Нел спечели 1500 лева след бас, засягащ темата за силикона и фолк певиците. Красавицата се раздразнила, когато чула на едно приятелско събиране, момче от компанията да твърди, че според него няма певица без силикон или някакви други поправки.
То набедило и самата изпълнителка, че устните й са тунинговани. Хванали се на бас и отишли при нейна позната, която се занимавала точно с такива манипулации. Само с едно докосване специалистката отсякла, че устните на Нел са натурални. Така и без силикон, тя си заработила 1500 лв.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
