Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Хари и Меган се местят в ново жилище

отпечатай новината

26.11.2018 09:02 | Видян 2568 пъти

Хари и Меган се местят в ново жилище

Като много други кралски двойки преди тях, принц Хари и съпругата му Меган ще се преместят в околностите на британската столица преди очакваното раждане на първото им дете.

В началото двамата с херцогинята на Съсекс Меган ще се пренесат от намиращия се в централен Лондон дворец Кенсингтън във Фрогмор хаус в замъка Уиндзор. Двойката очаква първото си дете следващата пролет.

Принц Хари и Меган се ожениха в параклиса на територията на замъка Уиндзор през месец май. Хари и Меган живеят в двореца Кенсингтън, откакто оповестиха годежа си миналата година. Замъкът е сред любимите резиденции на кралица Елизабет Втора.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !