НАЙ-НОВИ
Ферари на Ерик Клептън обявено за...
Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...
Наследникът на Ray-Ban иска пълен...
Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...
БГ филм с премиера на Сънданс
03.12.2018 09:03 | Видян 1528 пъти
Документалният филм Тайният живот на Вера на българския режисьор Тонислав Христов ще направи световната си премиера по време на един от най-значимите фестивали за независимо кино отвъд Океана - Сънданс. Освен, че ще бъде представена на форума, основан от Робърт Редфорд, лентата ще се бори и за отличие.
Тя е копродукция между Финландия и България, а творческият екип е съставен от Христов, Любомир Цветков и Каарле Ахо. Петър Дундаков е отговорен за музиката в продукцията, а оператор е Александър Станишев. Сънданс стартира от 24 януари и е до 3 февруари.
Сред интригуващите продукции е и Untouchable на Урсула Макфарлейн – документална лента за възхода и падението на мастития продуцент Харви Уайнстийн, обвинен от десетки представителки на шоубизнеса в сексуален тормоз.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
