НАЙ-НОВИ
Роузи Хънгтингтън-Уайтли предизвика...
Роузи Хънгтингтън-Уайтли стана обект на коментари, след...
Луис Томас Харди - най-големият син...
Луис Томас Харди е най-големият син на актьора Том...
Шабан Шаулич срещнал смъртта много по-рано в живота си
20.02.2019 10:46 | Видян 1689 пъти
Внезапната смърт на Краля на сръбската музика Шабан Шаулич не спира да вълнува цяла Сърбия, а и много хора в България.
Припомняме, че изпълнителят умря, след като пиян шофьор с Мазда без книжка удари колата му и го погуби на магистрала край германския град Дортмунд.
Преди два месеца Шабан пя за последно пред българска публика, като напълни столичната зала Арена Армеец. Той имаше хиляди фенове в страната ни.
Шаулич често гостуваше и на свой приятел в Смолян. "На 43 години сърцето го предаде и си отиде, беше ми като брат", споделя в последното си интервю певецът.
Той се е срещнал за първи път със смъртта още в младостта си, когато са го намушкали с нож, за да не отиде да пее в конкурентно заведение, пише Телеграф.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
