НАЙ-НОВИ
Риана направи история: първата...
Риана влезе в историята. Тя официално стана първата...
Луна и Кулагин искат 1000 лв. за...
Луна и Валентин Кулагин отново влязоха в центъра на...
Британците не вярват на Меган за датата на раждане
10.05.2019 17:27 | Видян 3503 пъти
Много хора смятат, че синът на херцога и херцогинята на Съсекс се е родил две седмици преди 6 май, когато всъщност бе съобщена новината за появата му на бял свят.
Както всички разбраха, детето ще носи името Арчи Харисън Маунтбатън-Уиндзор. Родителите му изтъкнаха, че не желаят то да носи благородническа титла.
Смята се, че Арчи е съкращение от звучното Арчибалд – популярно име в Шотландия. То означава „уникален, дързък и смел“. Харисън пък насочва, че детето е син на Хари, а Маунтбатън се свързва с фамилията на принц Филип, който е прадядото, съобщава Daily Mail.
Британските медии разкриват, че преди около месец малкият принц Джордж казвал, че се казва Арчи. Тогава мнозина сметнаха, че детето е измислило свой прякор, но явно е чуло разговорите за името на своя най-нов братовчед.
tialoto
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Принц Хари отново на работа, получава подаръци за Арчи
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

