НАЙ-НОВИ
Танцуващата на сцена до 75 г. Мая...
На 73 години тя танцува за последно коронната си роля –...
„Фиорд“ на Кристиан Мунджиу триумфира...
Филмът „Фиорд“ на румънския режисьор Кристиан Мунджиу...
Хотелиер наби израелски туристи в Слънчев бряг
12.07.2019 11:50 | Видян 1681 пъти
Скандално видео, в което мъж, който е част от екипа на 4-звездния хотел Best Western Plus Premium Inn в Слънчев бряг посяга да удари израелска туристка пред очите на детето й, буквално шокира Израел и нанесе тежки репутационни щети на българския туризъм, пише Зов нюз.
В медиите в Израел, а и в социалните мрежи, се разпространява със скоростта на светлината историята на две жени с деца от Тел Авив, направили си резервация за лукс апартамент в 4-звездния Best Western Plus Premium Inn в Слънчев бряг. Дамите заплащат предварително, но когато пристигат в хотела за своята ваканция, се оказва, че апартаментът им вече е зает от други хора.
Тогава представител на хотела, а според медии в Израел – и негов собственик, предлага на израелците да ги настани в стая за 3-ма човека в друг хотел, тъй като в този няма места. Когато жените категорично отказват, се стига до грозни реплики, обиди и даже трагикомичен опит на родната мутра-хотелиер да изрита една от жените.
Видеото вижте ТУК!
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
