Лъчо ме остави с SMS, вече не вярвам...

Кой би си помислил, че една от най-красивите жени в...

Робърт де Ниро направи рядка поява с...

Холивудската легенда Робърт де Ниро бе заснет на 28 юни...

Брад Пит взе децата от Анджелина Джоли

отпечатай новината

16.07.2019 16:16 | Видян 2143 пъти

Брад Пит взе децата от Анджелина Джоли

Брад Пит отбеляза победа в спора с Анджелина Джоли за децата, защото актрисата ги е оставила на неговите грижи, докато е заета през лятото със снимки, съобщи в. Дейли стар.

Звездната двойка се раздели през 2016 г. Разводът им беше обявен през април тази година, но те още доуточняват някои условия в него. Най-лютият спор е за децата.

Актрисата цяло лято ще се снима във филма Тези, които искат да съм мъртва (Those Who Wish Me Dead). Тя е предолжила на Брад Пит да се грижи за 17-годишния Мадокс, 15-годишния Пакс, 14-годишната Захара, 13-годишната Шайло и 11-годишните Нокс и Вивиен, пише БЛИЦ.

Това е голямо постижение за Брад Пит, който първоначално почти не можеше да ги вижда заради обвинения в проявена агресия и проблеми с алкохола.

"Прилича на наистина положителна промяна и Брад не е на себе си от щастие" - коментира човек от обкръжението му. През април с обявяването на развода беше съобщено, че двамата актьори са се разбрали да си поделят попечителството на децата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !