Не можеш да дадеш на хората това,...

Не можеш да дадеш на хората това, което те не са...

Вижте 2026 Toyota RAV4

Toyota разкри първите официални изображения на новия...

Новата на Кобрата: Да, имаме връзка

отпечатай новината

26.07.2019 15:44 | Видян 3635 пъти

Новата на Кобрата: Да, имаме връзка

Кубрат Пулев и гимнастичката Стелиана Янкова имат връзка от поне една година.

След като в началото на седмицата тръгна мълвата, че именно тя е актуалната приятелка на Кубрат Пулев, нейни съотборнички звъннали да я попитат така ли е. „Да, вярно е – заедно сме“, блика лаконична Стелиана.

Според източник на Уикенд Кубрат настоявал отношенията им да си останат в тайна, докато и двамата не решат да ги оповестят официално. Най-вероятно това ще се случи в най-скоро време.

23-годишната Стелиана е родена в Търговище, но живее в София. Имала е връзка със сина на Аня Пенчева- Ангел Караньотов.

Тя е родена през 1996-а и започва да тренира художествена гимнастика едва на 4 години. Учила е в Спортното училище в София. Двукратна шампионка е на България, носителка е на множество медали от държавни първенства и международни турнири.  

Именно спортът събрал фината мацка с боксьора. До заварката се стигнало, докато гимнастичката тренирала във фитнеса на Кобрата.

„Ако не беше срещнал Стели, сигурно още щеше да е с Андреа, но след като нещата помежду им станаха сериозни Кобрата и каза „чао“. Двамата се разбраха да крият известно време връзката си“, разкриват запознати.

Междувременно тръгнаха слухове, че гимнастичката е бременна от Пулев, но до този момент не са потвърдени.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !